úterý 28. února 2012

     Ha! (Nebo spíš Í-ha?)
     Jedna nula pro chudáčka koníčka.

     Protože jestli si služka myslela, že na mé bílé chudince nožičce něco najde, aby mohla celému světu hrdě a hlasitě dokázat, že to ona měla PRAVDU, tak to se šeredně spletla. A jako i kdyby na ni hleděla dva roky ještě víc přísně, na nožičce se nezměnilo vůbec nic. Takže bych doporučoval chodit častěji a víc cválat a pokud možno co nejrychleji, jakože dostihy s Amíkem hlava-hlava.

     Ještě to nějak kloudně vysvětlit dvounohým. Že nás vycházky prudí a že vyklusat kopec je nuda. Že tohle dělám už tři týdny a že by vůbec nebylo od věci cokoliv akčnějšího, a vlastně k tomu ani nepotřebujeme jezdce. Faktem je, že stádo pod námi občas nějakou veselou akci spáchá, takže běháme každý na své straně plotu, jenomže my tam máme v cestě dvě překážky a na konci hluboké sračky, a protože služka je dle stop v obraze dostatečně, vyhrožuje nám, že to tam zahradí úplně. Což by byl obrovský problém s nedozírnými následky!

     Přece když kašleme ze sena, tak se máme pravidelně pohybovat. Na pročištění průdušek od hlenu, když už na to bylinky nestačí. Služka by je vlastně mohla přestat dávat úplně, protože obilí utopené v čaji mě fakt bytostně nebaví. To je tak strašně složité servírovat pouze čisté jádro? Bez všech těch hnusných přísad?

     Ani vyválení se mi dnes nepovedlo, protože ráno pršelo a tak nám deky zůstaly. Aspoň že pod sedlo jsme nemuseli, protože na služku leze chřipka a trubka po minulé zkušenosti nechce nic riskovat a že jezdit určitě nebude.

     Hodná chřipka.

     Váš chudáček koníček

P1440855
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: