pátek 9. března 2012

     Perfektní model.
     Amík práce, já volno!

     Opravdu fajn, být šíleně nemocný, budu muset sípat častěji. Akorát služka by si měla ujasnit priority, a když už Amík pod sedlo musel, protože přišla Natálka, měla mě vzít s nimi, jakože třeba na vodítko. A ne mě zavřít ve stáji, abych duševně strádal, coby SÁM a OPUŠTĚN!

     Naštěstí nebyli pryč dlouho. Amík musel nahoru vyvézt materiál na barikádu (služka pro poslední terasu už ani nepoužívá termín „ohrada“, protože tam bude potřeba silnějšího kalibru, aby tráva putovala do našich žaludků), a pak měli výcvikovou lekci s Natálkou, během které Iva komandovala a služka cvičila s vidlemi, aby se jí nezkrátily žíly.

     Po večeři jsem i já musel nahoru nést vodu, což od služky nebylo fér, a jako ty její trapné fóry, kdy stojí u mého zadku a naznačuje, že mi píchne injekci, by si fakt mohla odpustit, stejně jako ty úplně nejnovější s telefonem. Služka totiž u trenérky nahrála, jak Megy volá na Béruš a Béruš jí odpovídá, že prý pokus, jestli Amík svou největší životní lásku pozná. A jasně, že poznal! Protože jakmile uslyšel její řehtání, začal řvát také, čímž částečně ohlušil služku, a když jsem pak já zaslechl Béruš, vylezlo mi oko z důlku tak, že si to služka šla přeměřit.

     A bylo od nich sprosté, jak jsme se hnali nahoru v naději, že tam budou. Hledali jsme je, ale nikde nikdo, takže by vůbec nebylo od věci dvounohým podobný typ humoru neodvolatelně zakázat!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: