pondělí 12. března 2012

     Mám novou přezdívku.
     Mandarinka!

     A může za to trenérčin střih, protože prý vypadám, jak kdyby se mě někdo pokusil oloupat ze slupky a nedotáhl záměr do konce. Přitom za tohle fakt nemůžu!

     Ráno bylo hnusně, takže moje mandarinka image zakrývala deka, ale dopoledne přišli služka, Frost a mrkev. Takže optimální kombinace, protože Frost na rozdíl od některých mrkví trapně nešetří a rozdal nám celé balení, a jako to jsem vychytal naprosto bravurně, protože služka Frosta poslala rozdávat k překážce, aby mezi ním a námi byla bezpečností bariéra. Jenomže já jsem šikovný kluk, takže jsem si to oběhl a mohl jsem tudíž somrovat z druhé strany, kde byl k mrkvi intimnější přístup.

     Služka s Frostem se poté odebrali nahoru na poslední terasu, jakože první jarní brigáda spojená s natahování třetí řady elektrického lanka a tak, a co bylo od služky milé, zapískala na nás a pustila nás nahoru také. A jako radost! Takže jsme běhali, já vyskakoval do vzduchu a kozloval, a když jsem se potřetí zakousl Amíkovi do deky, služka přišla a deky nám sebrala. A to teprve vypukla ta správná bžunda! Vyhlásil jsem dostih, spojený s přeskakováním křoví, a služčino nadávání, že jsem debil, mi na radosti opravdu ubrat nemohlo.

     A tradiční válení se v blátě, abych byl dvojbarevná mandarinka, spojené s šacováním Frosta a hlavně Frostova batohu, protože on v něm měl JABKO a já to moc dobře věděl. A nerozdělil se! Už je skoro tak stejně lakomý jako služka.

     Odpoledne služka vyrukovala s naprosto debilním nápadem, a to že budeme skákat, jakože ve volnosti. A zkoušela mě navést na trakén, jenomže ze země a bez ohlávky neměla šanci, a když jsem se jí z odskoku vyvlíknul naprosto fikaným vyhnutím a utekl jsem jí úplně pryč, za veselého vyhazování, tak mi konečně dala pokoj.

     Akorát tedy to hodinové čekání dole u ohrádky, jakože „když už konečně bude večeře?“, to bylo nechutně nekonečné. Strašný problém nechat na půl hodiny práce a zaběhnout nás obšťastnit. Je blbá!

     Váš chudáček koníček

P1440935

P1440939
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: