neděle 18. března 2012

     Dobře, já.

     Počet výdechů za minutu ráno 14, což služku hodně nahlodalo, ale pamětiva nařízení veterináře „nutný pohyb k pročištění dýchacích cest“, pod sedlo mě vytáhla.

     Ale i s touhle formou zrady jsem si poradil! Stačilo nahoře na kopečku zachrčet a po deseti minutách znovu, takže seskočila a vrátili jsme se zpátky do stáje. Jsem prostě machr!

     Ve stáji samozřejmě dvanáct výdechů a nejvíc veselý chudáček koníček, když mi pak na pastvině sundala ohlávku. Protože je nutné kozlovat a poskakovat a dělat bordel, i když průdušky nestíhají!

     Docela zajímavá změna. Poprvé od roku 2002 služka hystericky neřeší mou chudinku zadní nožičku. A ještěže je neděle, protože v neděli se služka otravovat veterináře neodváží, notabene když by to bylo zase kvůli kašli.

     Takže veget! Navíc v jarním počasí, a protože jsem ostříhaný, bylo mi fajn, a aby se služce nezkrátily žíly, pořádně jsem se vyválel. Ale fakt pořádně!

     Služka s Ivou přišly odpoledne, že opraví rozebraný elektrický plot nad třetí terasou. Samozřejmě jsem pospíchal za nimi a za mnou v závěsu Amík, protože jsme je museli kontrolovat, jestli to dělají správně. A protože služka zapomněla doma takové ty střihací nůžky na křoví a ani jedna z nich neměla rukavice, spočívala komunikace v pokřicích „au“, „AU“ a „kurvadrát AU“.
Ale já to říkám pořád, že dvounozí používají zbytečně moc slov. Dnešek byl důkazem, že lze vystačit se třemi!

     A neustále mi měřily dech, jestli se nezhoršuji. Služka plácala o tom, že kvetou jehnědy a že by se vůbec nedivila, kdyby to bylo od nich, a nakonec její polemiky odnesl Amík, protože když se mě pokusil zakousnout a já musel popoběhnout, služka ho nakopla. Proč do mě prý sakra šťouchá, když ona potřebuje měřit!

     Ale pak se jí naštěstí zasekla vteřinová ručička a byl klid. Ale on jí to Amík vrátí, protože na něho byla hrubá i ráno, během nakládání vody, kdy Amíka přetáhla, když jí cvakl těsně vedle ruky. Jako kdyby chudáček Amík mohl za to, že na 70 litrů vody byla služka sama. Je blbá!

     Váš chudáček koníček 

P1440970
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: