pondělí 19. března 2012

     Tak tohle bylo o chlup!
     O můj sestřižený bílý chlup.

     Poštvala na mě doktora. Tedy chtěla poštvat, jenomže vet vyčerpaný pracovním víkendem (všechny koňské maléry v celém okrese se potkaly v neděli) přijet nemohl, a protože byl brzy zrána u trenérky (komplikace po porodu, pro změnu), poslal mi po trenérce preparát na kašel, o kterém se služkou debatovali už minule.

     Akorát že já byl dnes naprosto v pohodě. Protože zapršelo! Během noci nás pokropil slušný počet dešťových přeháněk a vyčistil vzduch od pylů (a také napršel do sena, které služka s Ivou půl hodiny poctivě kropily). A jestliže služka hádala, že mě trápí kvetoucí břízy, tak si může připsat bod, protože po dešti jsem měl počet dechů normální.

     Což mi bohužel zajistilo práci. Že prý musím vypudit hlen, takže mě služka vytáhla na jízdárnu a že budu půl hodiny makat na lonži. A jako fakt jsem musel. A protože na mě číhala s foťákem, ve snaze zaznamenat můj kašel, tak jsem natruc a najust odkašlal pouze dvakrát, takže se jí vybila baterie a zaznamenala velké kulové.

     A dostal jsem k večeři ten preparát, který by mi měl roztáhnout dýchací cesty. Služka už byla nachystaná na nejhorší, takže měla připravenou stříkačku, že mi to nacpe do krku násilím, ale ke znásilnění naštěstí nedošlo, protože já to normálně sežral.

     Prostě jsem to normálně sežral a služku málem odvezlo ARO.
     I chudáčkové koníčkové mají své dny!

     Váš chudáček koníček 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: