čtvrtek 22. března 2012

     Zrada!
     Amík dneska nemusel pod sedlo, zatímco já trapně ano.
     Život dokáže být neuvěřitelně tvrdý a nelítostný.

     Co všechno musí chudáček koníček vydržet kvůli přežití!

     Ale on už samotný den začal trapně, protože vyrukoval s mlhou, která trvala téměř půl dne. Majitelka Amíka mi sice ráno deku sundala, ale bez sluníčka nemělo smysl se jít zválet do bláta, čímž jsem služce dost trapně ušetřil patnáct minut čistého času. I když ve finále úplně zbytečně, protože ona pospíchala na večeři a chtěla nás mít hotové do šesti večer, a když pak na pastvině poslouchala bijící radniční zvon, nepřišlo jí divné, že její hodinky ukazují stabilně půl šesté. Takže jestli si fakt myslela, že večeři stihne, tak fakt nestihla.

     Ale hlavně že mi mohla měřit dechy, kvůli kterým hodinky nosí (dodnes se jí v mobilu nepodařilo najít stopky).

     A práce parádní vopruz. Nejdřív mě lonžovala, abych si mohl nerušeně zakašlat, až se mi zahřejí plíce, a to bylo trapné, protože zatímco pod sedlem přichází u kašle pracovní úleva, na lonži jsem musel klusat bez přestávky. Hrůza! A kdyby jen klusat, protože v závěrečné desetiminutovce mě donutila i cválat, prý pět koleček vkuse na každou ruku. Je blbá!

     Na velkém kruhu naštěstí velmi rychle pochopila, že tudy cestička opravdu nevede, ale dlouho mě na něm nemučila, i když velkou roli sehrály její bolavé svaly z dní předešlých. Ale dobře jí tak! Nemá si vymýšlet ptákoviny.

     Skákání bylo zábavnější, protože oba kolmáky už měly 80 cm, což už určitý druh humoru zajišťuje, ale už by to asi fakt chtělo podkovy, protože pravá zadní, kterou strkám pod břicho, má v obratech s opíráním problémy, a služka je úplně nepříčetná, když tyhle situace řeším po svém (jakože hop z jedné nohy a tak).

     Ale tak hlavně že jsem pak mohl jít za Amíkem, který čekal ve stáji a který dostal od služky bičem, protože jí během dotahování kurtu cvakl chrupem tak těsně, že se jí otřel o ucho.

     Je nejen blbá, ale i brutální.

     Váš chudáček koníček

P1440985
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

N5230?

23.03.2012 9:44:4123.03.2012 9:44:41 ElisElis 90.183.220.---

Jestli v tomhle telefonu najdeš stopky, dostáváš zlatýho bludišťáka protože v telefonu nejsou :D