neděle 25. března 2012

     Neděle by měly být zákonem ošetřené.
     Protože dnes jsem dolů musel dvakrát!

     Po ránu spolu s Amíkem, abych tam prý nelítal jako pohlavní orgán, až si majitelka přijde pro Amíka, a odpoledne se služkou. A těžko soudit, co z toho byl větší vopruz, protože obojí znamenalo extrémní stres!

     Amík si odpracoval dopoledne a nebylo žádné dobré duše, která by mě vzala s ním, takže jsem opět stepoval ve stáji. A natruc a najust jsem služce rozhrabal tu hromadu podestýlky, kterou má nakupenou v rohu, aby si trubka laskavě uvědomila, jak ohavně se ke mně zachovala!

     Pak jsme museli vyvézt vodu, ale ve dvou se to dalo přežít. Horší bylo, když odpoledne přiklusala trubka a že musíme jít jezdit. Jako jak musíme? Já nic takového nemusím! Já se bez závodů na konci dubna v klidu a pokoji obejdu, a průdušky si klidně odhlením sám, akorát to nebude hned.

     Jenomže služka je k mým potřebám naprosto hluchá a bezohledná. Stáhla mě dolů, osedlala a musel jsem na jízdárnu, nejdřív na lonž a pak pracovat na velkém kruhu. A skákat, samozřejmě, protože co nevidět vypukne pořádná příprava, tak aby se klouby a svaly připravily.

     Tak v hloubi své bílé duše doufám, že kovář i tenhle týden zvládne nepřijet. Když už sliboval dva týdny, anulovat třetí by mu určitě problém dělat nemělo.

     Váš chudáček koníček

P1450001
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: