středa 4. dubna 2012

     Mám nový trik, jak zdržovat.

     Když nás služka navleče do ohlávek a chce, aby Amík šel první, tak Amíka za ohlávku chytnu a držím. A protože ho držím na slepé straně, tak Amík neví, jestli reagovat na služčin tah, anebo na můj zpětný, a tak radši zůstane stát. A protože služka stojí čelem k nám u pravé části vchodu, tak nevidí, že Amíka držím já.

     Což je vtipné úplně nejvíc.

     Akorát že dnes pro nás přišla Kibicka, což bylo přinejmenším podezřelé. A žalovala na nás, že pro nás musela až úplně dozadu a že jsme neráčili jí přijít naproti.

     Ale tak kdo by se ráčil, že ano. Copak jsme masochisté?

     Na druhou stranu bylo fajn, že jsme nemuseli na jízdárnu, přestože byla středa. Iva má týdenní opušťák, kvůli operaci zubu, a nové dítě, které chce začít chodit jezdit, nedorazilo, takže služka jízdárnu odpískala a že se půjdeme protáhnout.

     Jako znělo to skvěle, ale proč sakra zase do kopce? A výmluvy typu, že louky podél řeky jsou mokré a že by tudíž po nás zůstaly díry, fakt neberu, to je určitě další služčina debilně alibistická výmluva.

     Ale jako hřbitov je fajn. Mohl jsem se všeho lekat, protože služka s Kibickou vykecávala, a když nás nechaly poslední úsek zacválat, bylo to nejvíc fajn. Naštěstí, protože služka složitě zkoumala, jestli je půda dostatečně pružná, a nebýt předešlého deště, nejspíš bychom utřeli, co se týče cvalu.

     A služčiny nemístné vtipy, pronesené kousek před jízdárnou, jakože „jdeme skákat, ne?“, byly opravdu nechutné. Měla by brzdit.

     Váš chudáček koníček

P1450074

P1450076
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: