neděle 8. dubna 2012

     V neděli se nedělá.
     Služka skutečně dodržela slib!

     Takže mi znovu mohl závidět Amík, protože zatímco já nemusel dělat vůbec nic, Amíka čekala jízdárenská práce, byť tentokrát bez skákání.

     Do stáje nás přivedla Míša a pár minut poté dorazila i služka. A bylo od ní velmi milé, že zůstala ve stáji spolu se mnou, zatímco Amík musel na jízdárnu, protože jsem tím pádem nebyl ve stáji úplně sám a opuštěn. Ona tedy chtěla odejít nahoru, nachystat nám seno a nakropit ho, aby to nemusela Míša dělat večer sama, jenomže když viděla, že opravdu není v mých silách žrát řepu a zároveň odbíhat hlídat, jestli už se Amík náhodou nevrací, pochopila vážnost situace a setrvala.

     A tak jsem toho dnes rozcintal velmi málo, kromě podlahy akorát služčinu bundu a nacintal jsem jí i do telefonu. A když se mi povedlo i přes hrazení otevřít Amíkův kýbl s namočeným ječmenem a ochutnat, mohl jsem den považovat za velmi úspěšný.

     Akorát tedy způsob, kterým se služka dívala na mé zimní chlupy, se mi moc nelíbil. Tohle prostě smrdí nějakou jistojistě odpornou zradou, o které je lepší dopředu nevědět zhola nic.

     Váš chudáček koníček

P1450077
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: