pondělí 9. dubna 2012

     Mrcha jedna proradná.
     Samozřejmě služka, protože to, co dneska provedla, nemá ve vesmíru obdoby!

     Věrní a letití čtenáři si zajisté vzpomínají na služčiny trapné a nemístné fóry, shrnuté pod pojmem „dožránky“. Dožránky sem tam bývají, ale nikdy ne ve formě, v jaké nám je služka naservírovala dnes, protože vždy bylo jejich součástí nové seno. Jakože příděl čerstvého sena k senu již několikrát přebranému.

     Prostě dnes nám nedala ani stéblo čerstvého!

     Ona totiž chtěla přebrané seno uklidit, a když obě bedny překlopila na stranu, tak zjistila, že nevinná hromada napohled malého množství sena je ve skutečnosti důkladně slisovaná zásoba, která by po rozkopnutí byla větší než my s Amíkem dohromady. A protože to bylo seno, nikoliv pouze plevel, usoudila služka, že tohle jako tedy opravdu ne a že tohle sežereme, a jestli ne, tak jedině přes její mrtvolu.

      Nechcete ji někdo zmrtvolovatět? Nebo aspoň přizabít. Sice nevím, kdo by nám pak seno kropil, protože poslední balík je fakt síla, traktor sebral spolu se senem i brázdy a práší víc než pouštní bouře, ale aspoň bychom nemuseli žrát zbytky. Taková potupa!

      A stejně tak by nebylo vůbec od věci otevřít horní terasu. K čemu ji dvounozí mají, když tam nesmíme?

      A aby utrpení nebylo málo, musel jsem večer na lonž. Prý kvůli dýchání, aby se mi po dvou dnech odpočinku rozběhly plíce. Akorát že já nepotřebuji rozběhané plíce, jenomže to služka nikdy nepochopí.

      Váš chudáček koníček

09042012468
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: