úterý 10. dubna 2012

     Tyranie!
     Jak jako jenom jedna kupka sena?
     Kde to jsme?

     V koncentráku. Ve služčině koncentráku, protože jakože dostat jenom čtvery velké vidle je absolutní masakr, za který by měla být služka zastřelena. A to jenom proto, že jí úklid našeho žracího prostoru trval dvě hodiny čistého času!

     A to je snad náš problém? Že vyvezla patnáct koleček bobků a metrák již třikrát přebraného sena, které prostě žrát nebudeme, i kdyby se rozkrájela? Že jí bylo líto seno vyhazovat?

     Hlavně jí to fakt děsně dlouho trvalo, ten úklid. Chodil jsem ji kontrolovat, jestli to jakože už má hotové, ale pokaždé mě vyhodila, ať jí tam laskavě nelezu. Je blbá.

     Měl bych vyrukovat s nějakou odplatou, jakože třeba Acetylcystein nežeru anebo tak něco. I nálevku zanedbávám, protože ji většinou vůbec nemám, a to není dobré, co se týče odboje.

     Pracovat jsme dnes nemuseli, přesně jak nám bylo slíbeno. Amík vyfasoval volno po čtyřdenním maratónu s Míšou, já abych si odpočal po služčině zuřivém šplhání kopečků v týdnu minulém. A kdyby se v sobotu na závody nejelo, bylo by to úplně nejvíc, ale ono se bohužel nejspíš pojede, protože služka v sobotu Amíkovi vystrouhala kopyta, už je začínal mít dlouhá.

     Služka už totiž neví, co čeho píchnout. Když nemůže kopyta upravovat mně, tak se její obětí stane chudák Amík. A ještě blbec drží, přestože by s ní mohl krásně švihnout o zeď.

     Váš chudáček koníček

P1450081
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: