sobota 28. dubna 2012

     Takové luxusní skoro až letní počasí, a oni nám ho budou kazit jízdárnou!
     A ještě k tomu v sobotu. To je regulérní hřích, který by se měl trestat!

     Nemluvě o faktu, že tentokrát jsem schytal dvě lekce na lonži, tedy se dvěma dětmi. Sice s krokovacími přestávkami, ale i těch dvakrát patnáct minut bylo za trest. Proč zrovna já?

     Ale zase nic jiného jsem dělat nemusel a odpracovat jsme stihli tak akorát, protože když mě šlo poslední dítě krokovat, tak udeřilo vedro a drželo se po celý den. S Amíkem jsme pak byli ve vodě a to docela dlouho, aby se z nás vyplavila veškerá sůl, a bylo to příjemné. Hlavně pro Amíka, který předtím s Míšou driloval jízdárenskou práci a kterého nesmírně baví cákat, kvůli čemuž se mě služka mileráda vzdala a nechala ve vodě sedět Anetku.

     Tak aspoň v něčem se služkou shodneme. Protože sprcha studené vody je fakt vopruz.

     A po zbytek dne klid a mír, protože služka po obědě vyrazila na opačnou stranu údolí (na naše zimní pastviny), kde prováděla jarní uklízecí manévry a samozřejmě nás z dálky šmírovala, jestli se prý chováme slušně.

     Jak jinak bychom se my asi tak chovali, než vždy a jen slušně?

     A ty její naprosto debilní poznámky týkající se večeře nehodlám komentovat. To je snad moje věc, jak dlouho žeru! Naopak služku šlechtí, že mi musí držet kýbl před čumákem. Aspoň se jí nezkrátí žíly.

     Váš chudáček koníček

28042012513_panorama

28042012518
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: