úterý 8. května 2012

     Volno.
     Bez jízdárny!
     Svět dokáže být krásný.

     Každopádně je od služky milé, že dodržela slovo, protože dnes je znovu státní svátek a v podstatě nic nebránilo zhýralostem „tak odjezdí děcka, když se nemusí do školy a práce“.

     Naštěstí nic takového neproběhlo. Ráno tradičně majitelka Amíka a snídaně a až odpoledne služka. A přijela autem s Klárkou, takže jsme měli úplně nejvíc kino a šíleně jsme to řešili, takže přesvědčit nás, abychom sešli k vaně a věnovali se večeři, bylo krapet prekérní. Ale tak přece platí, že kdo si hraje, ten nezlobí!

     Já s Amíkem jsme tomu zářným důkazem.

     Akorát tedy hmyz, ten vytasil zbraně nejvyššího kalibru, dneska. I služku „cosi“ šeredně kouslo doprostřed čela, a když opuchla, fotila se půl hodiny mobilem, protože chtěla vidět, jak vypadá. Jenomže to by nejdřív musela mít na pastvině místo, na kterém by bylo cokoliv na displeji vidět, což fakt nebyl její případ. A dokonce mě radši nechala cintat, než aby mi držela kýbl před čumákem, že prý takovéhle píchací a bzučivé nálety se fakt vydržet nedají.

     Nic nevydrží, trubka. A hlavně hmyz neumí česky, takže to její neustále omílané „nechte si ty mouchy, sakra“ a „mouchy, zůstaňte si u svých objektů a mě si vůbec nevšímejte“ bylo fakt trapné.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: