neděle 13. května 2012

     Služka se mě snaží zdiskreditovat.
     Nevím sice, co přesně to znamená, ale je jasné, že se to určitě snaží udělat.

     Je blbá!

     A dneska to dokázala naprosto jasně, trubka, a to během večeře, kterou nám donesla docela brzy a kvůli které nás stáhla z pasení. A to zrovna, když jsme trhali trávu úplně nejvíc nahoře, a to se ještě zachovala nechutně, protože tiše a nenápadně odvedla Amíka, abych já zpanikařil.

     Je ultra blbá!

     Takže jsem musel utíkat, abych je našel, a nadával jsem. A pak jsem to dal služce se vší parádou sežrat, a to když jsem nežral. Tedy žral, ale jen chvilku, protože jsem z ničeho nic usoudil, že na té malinké louce u vchodu se COSI děje, a musel jsem se tam jít ihned podívat, jakože cvalem. Což se Amíkovi zavřenému v ohrádce nelíbilo, takže šílená panika i z jeho strany, a služka měla co dělat, aby jeho manévry ukočírovala a ze žrací ohrádky nezbyla hromádka trosek.

     A pak pro mě došla. Tak jsem jí šel naproti, jakože nic, ale žrát už jsem nechtěl, protože tam prostě někde něco cosi bylo, akorát že služka si mě nechala na vodítku a už nešlo zdrhnout. Jako párkrát jsem s ní zaoral a pošlapal ji, ale ona mě bohužel nepustila a neustále mi nutila tu trapnou večeři, kterou jsem prostě zrovna NECHTĚL, zatímco v ohrádce přešlapoval Amík, který na služku dělal „huhuhu“, jakože aby to dala jemu, když já to nechci.

     Ale služka bojovala. Cpala mi to k nosu, dávala mi z ruky, zkoušela mě prosit, přesvědčovat, ale já prostě musel řešit LOUKU, protože louka v daném momentě představovala top situaci, a to i přes fakt, že na ní nic nebylo.

     A když pak přišla Klárka, služka večeři vzdala. Mou porci věnovala Amíkovi a mě pustila, že prý si mám políbit svou bílou prdel a že mi tohle co nevidět vrátí.

     Tak to si může zkusit, trubka.

     Váš chudáček koníček

P1450485_panorama
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: