pátek 18. května 2012

     Jestli služka čekala, že ráno budu vzorně a spořádaně žrát, když přišla krmit ona, tak to se šeredně spletla. Natož abychom přiběhli na signál, protože to už dávno neděláme!

     A tak pro nás musela dojít, a protože Amík nehodlal jít se mnou, tak se pro něho musela vracet, z čehož byla vyloženě odvařená. Poté musela Amíka přemlouvat, protože Amík usoudil, že zrovna dneska žrací ohrádka žere Amíky, načež jsem se já odebral úplně pryč, protože mě tam nebavilo čekat. A tak musela jít pro mě a Amík mezitím hysterčil zavřený ve žrací ohrádce, a to aniž by si všiml snídaně, a služka poté suše prohlásila, že na návrhu majitelky Amíka „zrušit snídaně“ asi opravdu něco bude.

     Ale samozřejmě se nevzdala a nutila nás snídani sežrat. A já toho dostal méně než obvykle! Že prý trenérka říkala, že když to nechci, tak ať mi to nikdo nenutí, ale abych nevypadal jako měkota, tak jsem jedno jediné sousto nechal.     
     A že ho nechci, i když mi ho služka cpala do huby.

     Což mělo za následek sázku mezi služkou a Frostem, kdy Frost tipoval, že jsem vyžral, a protože jsem vyžral jenom skoro, prohrál Frost pivo a vzkázal mi, že mi plně důvěřoval a že mi za odměnu poskytne nějaký ten den BEZ MRKVE.

     Mám prostě opravdu těžký život!

     A nejen to, protože dnes jsem měl narozeniny, na které si nikdo nevzpomněl. Tedy služka ano, ale jen slovně, fyzicky se žádná oslava nekonala, jakože „dnes nemusíš večeřet“ anebo oranžové či žluté překvapení (mrkev či banán).

     Nemluvě o jízdárně, na které jsme s Amíkem museli skákat. Nejdřív já, a protože už to nebyly překážky vysoké jen 70cm, tak jsem musel počítat a párkrát mi to nevyšlo. Ale služka byla s přístupem spokojená, že tohle by na příští víkend stačit mělo. Amík se na rozdíl ode mě snažil extrémně, jenomže jemu nesedlo počasí, a jakmile začal být vzteklý a přestával se koncentrovat na práci, služka ho vyzkoušela ochladit v řece, ale na vyšší skákání už to nebylo.

     A dostal volno. Jakože okamžité, že prý chudáček s HS a tak. No kde je spravedlnost? Že bych také začal tikat?

     Váš chudáček koníček

P1450573
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: