středa 23. května 2012

     Prostě nebudeme!
     A nebudeme a nebudeme a nebudeme.
     Chodit přes Dolík.

     Což jsme dnes v plné parádě předvedli, když nás z pastviny odváděla Iva, a protože jsme kluci šikovní a kreativní a rádi se zdokonalujeme, vyrukovali jsme s mnohem úspěšnější verzí odporu, než který jsme včera aplikovali na služce. Protože Iva přišla ve školních věcech a botách a byla tudíž extrémně znevýhodněna faktem, že nás nemohla fyzicky utlačovat, protože nechtěla přijít od koníčků špinavá jako prase.

     Paráda!

     I když Amík se k ní zachoval velmi benevolentně, protože se vytrhnul pouze dvakrát, a pokaždé utekl jen kousek, takže se Iva nemusela vracet celou cestu. A jako jestli si myslela, že na nás zahudruje a my zrychlíme, tak to ani omylem, a přesun přes Dolík jí tím pádem zabral 3 hodiny čistého času. Protože všechno žralo Finy, všechno žralo Amíky a nejvíc nás žraly neexistující věci poblíž dětského hřiště!

     A za Ivinu spálenou ruku a převrácený prst nemůžeme. My jsme vodítka nepletli, takže stížnosti nechť dvounozí směrují na výrobce chybného vodítka.

     Bohužel z toho všeho nakonec vylezla povinná hodina na jízdárně, což byla nepochybně pomsta ze strany služky, protože Iva, místo aby se zachovala jako chlap, služce okamžitě žalovala. A to přímo před námi!

     Ale tak aspoň že jsme na jízdárnu museli oba, ne jenom já. I děti jsme odvozili oba, což bylo spravedlivé, ale co naopak spravedlivé nebylo, byl fakt, že já po dvacetiminutovce s Adélkou musel pod služku a že budeme skákat.

     A skákali jsme. Ale jako já jsem se bavil, protože služka schválně střídala nízké překážky s vyššími, abych musel počítat, a já to měl naprosto bravurně vychytané, protože na mě si žádná služka nepřijde.

     Jsem totiž šikovný kluk!

     Váš chudáček koníček

P1450628

P1450634
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: