pátek 25. května 2012

     Mám těžký život.
     Oprava: máme těžký život. Jakože oba, já i Amík.
     A to úplně nejvíc.

     A protože zítra se na závody opravdu jede, byli jsme donuceni absolvovat tzv. závěrečnou práci, spočívající v „lehce si skočíme“. Jenomže když paří sluníčko a je dusno, tak je i „lehce si skočíme“ megalomanský vopruz.

     Ovšem nejvíc vtipná byla majitelka Amíka. Třikrát se přišla zeptat, jestli jdeme na jízdárnu, protože ona by si chtěla vzít Amíka do terénu. Třikrát jí služka odpověděla, že ano, že musíme na jízdárnu, protože zítra se jede na závody, načež majitelka Amíka odešla a vzápětí přišla a začala Amíka čistit, že s ním jde do terénu na vycházku.

     Asi je něco špatně.

     Nicméně Amík stejně nakonec skončil na jízdárně, aby si Míša skočila, a tak nejdřív jezdila majitelka Amíka, pod tvrdou taktovkou Míši. A Míša se s rolí trenérky nepárala a byla natolik hlasitá, že služka, která sekýrovala mě s Ivou, neměla šanci udělovat povely, protože přes Míšin projev neprojel ani tón.

     A tak se plynule přešlo na gestikulaci, kdy služka Ivě udílela povely za pomoci prstů, a sem tam se jí podařilo uchvátit pár vteřin ticha na „holeň, lepší!“ či „vnější otěž drží!“

     Ale tak já se snažil. I při skákání. Služka chtěla, abychom si skočili vyšší míry, ale jen párkrát, a protože Amík dělal bordel kvůli HS, měl práci zkrácenou a obohacenou o chlazení v řece. Já jsem si svoje lehce a nadšeně přeskákal, a když pak služka nabídla Ivě, jestli si chce skočit i vyšší než obvykle, tak jsem po překonání překážky předvedl unikátní brzdný manévr, který služka pracovně označuje „a sezóna je v řiti“, protože hlavní roli hrají moje chudinky nožičky a sliding stop zakončený zakopnutím o hrb. Ivu skok trošku překvapil, a i když nespadla, tak doskok ne úplně ukočírovala, načež služka pravila „hustý. Zítra bude kulhat a pojedeme do prdele“ a začala se tomu smát.

     Je blbá.
     Ale tohle bych si měl rozmyslet, jestli budu kulhat. To totiž vůbec není špatný nápad!

     Váš chudáček koníček

25052012568

25052012569
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: