čtvrtek 31. května 2012

     Volno.
     Ale jen díky tomu, že služka si pořád brousí zuby na závody v Plzni.

     Je tím doslova posedlá a netrpí tendencemi řešit fakt, že bez brufenu se ještě pořád nevyspí, natož aby bez něho fungovala i přes den. Krk si zafixovala límcem, vyrobeným z pet lahve KOFOLY, a že prý to půjde.

     Za sebe doufám, že nepůjde, protože já jet nikam bez Amíka nechci.

     Počasí konečně vyrukovalo s přeháňkami, takže tráva dostala šanci se zvednout z popela, ale pořád to ještě není ono, protože když se dneska služka s Frostem pokusili zatlouct do země tyčky nových žracích ohrádek, neškrtli si, protože země je pořád ještě betonová. A kromě toho nechápu, proč nové žrací ohrádky! Jako je pravda, že tu nynější jsme efektivně rozbili, aby se služka nenudila (málem brečela, když přišla a uviděla tu spoušť), a opravdu není náš problém, že majitelka Amíka nikdy netrpěla tendencemi cokoliv opravit, byť to vzniklo v její přítomnosti.

     My jsme prostě měli poplach. Nebo je snad na poplachu něco divného? Stává se to, přece. Hlavně když je vana jinde, než žrací ohrádky, a je potřeba jít vyplivnout kus snídaně do čisté vody, protože jakmile jeden z nás odejde, je přece logické, že druhý zpanikaří. Služka sice zkoušela nenápadně naznačovat majitelce Amíka, že lepší je mít Amíka v ohrádce a mě opodál, ale nepochodila, že prý stačí dát do ohrádky mě a Amíka uvázat.

     Takže služka bude vyrábět nové žrací ohrádky dvě, abychom oba byli zavření a byl od věčného rozbíjení klid.

     Který samozřejmě nebude, protože my si vymyslíme jinou fintu!

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: