neděle 3. června 2012

     Opět bez služky.
     A tentokrát dlouhodoběji, protože trubka si klidně odjela na Vysočinu za manželkou a mě tady sprostě ponechala osudu!

     Tedy Ivě, abych byl konkrétní. A naštěstí Iva dnes nestíhala jít jezdit, takže celý boží den volno a klid, což absolutně nemělo chybu.

     Akorát služka se ukázala coby typická blbka. Sice včera večer, když přivezla baterii, vyvezla nahoru nejen mou dnešní snídani, ale i večeři, aby se Iva nemusela tahat s řepou, ale neuvědomila si, že Iva stejně bude muset do stáje, pro snídani na pondělí. A hlavně to zapomněla Ivě připomenout, takže jsem byl v přímém ohrožení života, ale Iva naštěstí uvažuje logicky a snídani mi vyrobila a přinesla.

     Tedy ne, že bych snídani žral úplně celou, ale chápete princip: šok, že nedostanu vůbec nic, je horší, než když dostanu kýbl a sežeru tři hrstičky, protože důležitější je do kýble kopat a hrabat, hlídat Sevíka s Pinďou, odbíhat plivat do vany s vodou rozžvýkanou trávu s obilím a řepou a vojtěškou, aby voda byla rychleji zelená. Tedy pokud nejsem zavřený ve žrací ohrádce, protože majitelka Amíka umí zavádět do ohrádky pouze mě, Amíka do ní nedostane. A samozřejmě pokud jsem zavřený ve žrací ohrádce, tak ji čas od času rozbiju.

     Protože to se prostě musí, aby si dvounožci nepřestávali uvědomovat, jaký je jejich smysl života.

     Akorát služka mohla laskavě Ivě sdělit, že Amíkův dočasný klabonos a můj šlic na zádi jsou pátečními záležitostmi, protože Ivu nenapadlo nic jiného, než tasit betadinku a sprostě nás s ní napadnout a znásilnit.

     Prostě teror.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: