pondělí 4. června 2012

     Stále bez služky.

     Kdyby aspoň z její nepřítomnosti vypadlo několikadenní volno!
     Jenomže takového požehnání se chudáček koníček nedočká, protože v tomhle směru na nás slečna štěstěna kašle. A to zvysoka.

     Takže Iva pro nás přišla, znásilnila nás a ve stáji mi přidělila Anetku, že půjdeme do terénu na vycházku. Tak jako proti vycházce nic nemám, akorát že mně se trošku chtělo utíkat, s čímž Iva úplně nesouhlasila. Tedy vlastně vůbec s tím nesouhlasila, a protože jsme s Amíkem oba dva trošku dělali bordel (trošku víc), tak nás po obklusaných loukách plných veselého naznačování čistě preventivně nasměrovala k lípě, což je takový hodně dlouhý a místy prudký kopec, jehož jediná nevýhoda je, že 3 roku je tam terén tvrdý jako kráva.

     Jenomže teď hodně dní pršelo, takže půda byla optimálně pružná, a protože náš nepokoj a zároveň i odboj sílil, rozhodla Iva, že tedy zaklušeme. A to už mělo grády, takže jsme nabrali solidní tempo, ze kterého by asi služka v klidu nezůstala, pokud by s ní jelo méně zkušené dítě.

     Ale já se choval fakt slušně. Neodskočili jsme, nahoře jsme si pěkně vytáhli, zafrkali si a spokojenost. Prostě rozhodně lepší, než debilní jízdárna!
Aspoň že někdo z dvounohých má rozum, když už ho postrádá služka.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: