středa 6. června 2012

     Návrat služky, z dovolené.

     Je milé, že spolu s ní přijela mrkev s Frostem a cukr, akorát že v případě cukru to krapet nedomyslela, protože cukr zůstal ve stáji a my jaksi do stáje nešli.

     Což ale vůbec nevadilo, protože ve středu byla jako facka jasná jízdárna, a nemusím asi zdůrazňovat, jak strašný vopruz je zrovna středeční jízdárna. A my na ni nešli! Protože služka přijela pozdě a měla zhruba čtvrt hodiny na rozhodování, jestli tedy ano či ne, když v danou chvíli pršelo tak strašně, že přes clonu tekoucí vody z nebe nebylo vidět.

     A nakonec se rozhodla správně. Odvolala ježdění, a že akorát přijde nakrmit. Což v praxi znamenalo, že liják po obligátní čtvrthodině ustal a s plnou palebnou silou vyrukovalo sluníčko, přesně v době, která vycházela na původně plánované ježdění!

     Služka zaskřípala zubama a šla si zlost a vztek vybít na trávě, která vesele roste pod ohradníkem, a tentokrát za asistence kosy, takže byla nebezpečná nejen svému okolí, ale i sama sobě. Ale večeři nám naštěstí naservírovali před sečením, akorát že jim to děsně dlouho trvalo, protože ve vaně plavalo cosi, co vypadalo jako oteklá nit, ale bylo to prokazatelně živé, a co služka zkoušela píchat do hlavy, aby zjistila, jestli to není fake.

     Tak má aspoň nad čím přemýšlet.

     A té mrkve bylo málo, Froste, takže příště kašli na služčino chvástání „to jim bohatě stačí, šmejdům“, a laskavě přivez minimálně igelitku.

     Jinak se základy nových žracích ohrádek nedožijí rána.

     Váš chudáček koníček

06062012596
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: