sobota 9. června 2012

     Aprílové počasí v červnu tradičně připadá na Dětský den.
     A nejinak tomu bylo i letos, kdy jsme dětičky v campu vozili já s Amíkem.

     Na pastvinu pro nás přišly obě dvě, služka i Iva. Zřejmě prevence proti případným Amíkovým hrám, ale Amíkovi zpravidla stačí jeden game-level a další dny je normální, takže přesun do stáje proběhl dle tradičního modelu (Dolík žere Amíky a Finy) a ve stáji se na nás vrhly děti s kartáči a hřbílky.

     Na Dni dětí jsme strávili tři hodiny a byla to vesměs psina, protože chvíli bylo vedro a chvíli lilo jako z konve, takže jsme mohli zaparkovaní pod korunami stromů žrát nádhernou vysokou trávu a to naprosto nerušeně. Já jsem zároveň sloužil coby deštník Adélce, která na rozdíl od Anetky neměla s sebou pláštěnku, a k tomu všemu nám vyhrávaly veselé písničky, v jejichž rytmu se služka s Ivou divoce zmítaly a říkaly tomu tanec.

     Největší ovace u nich sklidili včelí medvídci a songy z filmu Ať žijí duchové, takže o zábavu máme v příštích dnech postaráno.

     Dětí bylo jako smetí. Některé se do sedel sápaly, i když zrovna lilo jako z konve, a i Amík se překonával, co se týče nasedání těch méně šikovných, protože tentokrát nebylo nutné mu důrazněji připomenout, jak se má chovat. Já byl celou dobu hodný kluk, a jediné, co mě rozhodně nenechávalo chladným, byl fakt, že ani jedno dítě nepřineslo pamlsek, což jsem nedokázal pochopit a neustále jsem chodil capartům šacovat kapsy.

     Že prý jsem rozmazlená a rozmlsaná herka. Fuj! Jak něco tak odporného mohl někdo vyslovit?
     Někdo služka?

     Služka sýčkovala, že určitě zmokneme i cestou do stáje, ale nestalo se tak. A protože jsem extra hodný kluk, sežral jsem komplet celou večeři, takže by se nad sebou služka mohla zamyslet a za odměnu zrušit plánování honební jízdy, do které mě hodlá přihlásit.

     Protože já nikam jet nechci!

     Váš chudáček koníček

09062012603

P1450700
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: