neděle 17. června 2012

     Neděle.
     V neděli se nedělá.
     V neděli dělají jen chudáčkové koníčkové typu já. Ach jo!

     A ještě k tomu nás služka drze a sprostě a neomaleně odřízla od jedné pastviny, a to už včera v podvečer, když jsme přijeli ze závodů. Prostě vzala lanko a zahradila vchod/východ, kterým jsme zvyklí procházet na terasy a že prý máme výhradně používat průlez, jež nám s Frostem vyrobili před pár týdny.
     Jako co si o sobě myslí, trubka? Že nám bude dirigovat, kudy chceme chodit?

     Nehledě na fakt, že nám lanko natáhla doslova před čumáky, takže došlo ke složité dopravní situaci, kdy já jsem nemohl dopředu, přestože mě tam Amík strkal, a když jsem se otáčel, Amík mě podběhl a vrátil se dřív než já. Jenomže dole zjistil, že já tam nejsem, takže zpanikařil, že je tam sám, a místo pryč se hrnul do jiné uličky, takže se opět objevil nahoře u lanka, zatímco já už ho hledal dole. A takhle jsme se tam motali dobré dvě minuty, zatímco trubka služka se nám debilně smála, místo aby nám pomohla.

     A pak nás drze a sprostě vyhodila, z dolní louky! A že tam už žrát nebudeme a natáhla i tam lanko.

     Nechápali jsme. Konsternovaně jsme na ni civěli, jak jí teče sopel a slzí oči, a že prý nám čtyři louky musí stačit.

     Nemusím snad dodávat, že rozhodně NESTAČÍ, a že situaci budeme v dohledné době řešit.

     A neděle neméně krizová. Amíka si zamluvila majitelka, na ježdění, takže Iva stáhla z pastviny pouze mě, a že vstřebání kyseliny mléčné spácháme s Anetkou. Majitelka Amíka samozřejmě jezdit nešla, což nebylo fér, protože volno bych měl správně vyfasovat výhradně já! Ale příležitost k vyjádření vlastního názoru jsem bohužel nedostal, takže jsem strávil půlhodinu lehké práce s dítětem, což sice nebyla kdovíjaká tragédie, ale zase silně podminovaná faktem, že jsem se cítil sám a opuštěn, bez Amíka.

     Prostě mám těžký život, a ne, že ne.

     Váš chudáček koníček

18062012693

(Na snímku je zachycený pasoucí se bílý chudáček koníček:-)
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: