pondělí 18. června 2012

     Volno!
     Parné, plně zasloužené.
     Sice nechápu, čím si ho zasloužil Amík, protože ten v sobotu nezávodil, ale na druhou stranu lepší takhle, než zůstat na pastvině sám a opuštěn.

     Protože přesně tak to dvounozí původně chtěli udělat! Jakože Iva odpoledne vezme Amíka na vycházku, ale nakonec to vzdali, pravděpodobně kvůli vedru. Služka je v tomhle počasí nepoužitelná, což je z pekla štěstí, protože ona se v přítomnosti rozkvetlé přírody pohybuje zřídka, což nám zajišťuje pocit klidu, bezpečí a jistoty.

     A dorazili až k večeru, v obligátní sestavě služka, Iva, Frost a žádná mrkev. Nevím, jestli je na vině vedro a dusno, ale už by se nad sebou měli zamyslet, protože pokud návštěvy chodí bez úplatků, je něco špatně! A jako fakt mě nezajímá, že jsem v sobotu po závodech dostal všechen cukr z Vysočiny: tento druh ignorace je nepřípustný a tohle chování opravdu nikoho neomlouvá!

     Večeře nám služka naservírovala u vany, protože skrz sopely a slzy neviděla, a strašně se divila, když jsme si bleskově žrací pozice vyměnili, jakože já Amíkovu hrstičku ovsa a on moji řepu, oves a vojtěšku s olejem. A nelíbilo se jí to. Jenomže než ona doběhla, stihli jsme porce vyluxovat, takže jsme dostali akorát vynadáno.

     A sahala mi na chudinku nožičku, trubka, jakože co moje nálevka. Nálevka po zvýšené zátěži většinou mizí, ale jako těch dohromady patnáct minut práce v sobotu se mnou vůbec nic neudělalo, prostě jsem si to vesele odskákal a nezájem. V tomhle směru je vedro perfektní spolupracovník, protože být normální počasí, zaútočila by služka razantnějším opracováním a nadřel bych se podstatně víc.

     Prostě pohoda, od rána do večera.

     Váš chudáček koníček

18062012694
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: