neděle 24. června 2012

     Nedá!
     Nedá s dalšími závody pokoj. To je jak zlý sen!

     Že prý kousek od nás je jakási Vysoká Libyně, kde se pořádají hobby, kde by mohla skákat Iva, když jí neklaply Děpoltovice, a že když už mám na podkovách vzorek na trávu, tak že bych jej měl využít i já.

     Ona snad zešílela, nebo co!

     A kdyby jen to, protože trauma jsem prodělal hned ráno, a to když mi Míša odvedla Amíka, na vycházku (ano, obligátní vstřebávání kyseliny mléčné). Nicméně faktem je, že právě odvedení Amíka a s ním moje traumata spojená mi notně ulehčilo existenci, protože tím, že jsem poté po pastvině lítal a běhal a panicky hledal, jestli se mi třeba někde Amík neschoval, jsem si kyselinu mléčnou vstřebal já sám a nebylo nutné mě kvůli tomu honit na lonži. Přesně to totiž měla služka v plánu, bídačka jedna, a její jediné štěstí, že nakonec usoudila, že samopohyb na pastvině je pro dnešek dostačující.

     Aspoň že tak.
     Přece jen, další hodinu bez Amíka bych nepřežil, protože služka by mě z pastviny zcela určitě vyrvala samotného, protože přesně takhle drsně ona uvažuje a ohledy ani servítky k potřebám chudáčka koníčka si nebere.

     Takže zbytek dne proběhl v klidu. Služka s Frostem přijeli k večeru, přivezli mi večeři a služka se mi neustále sápala po nálevce, jak kdyby mi ji chtěla uhranout, nebo co. Ale aspoň neopruzovala dlouho, protože nás akorát nakrmili, přitáhli vodu a papa lala.

     Tak jsem zvědav, jestli zítra dostanu volno, když jsem dnes pod sedlem nebyl. Uvidíme, do jaké míry snesitelnosti je služka způsobilá. Možná bych jí pak odpustil ten šílený nápad s Vysokou Libyní.

     Váš chudáček koníček

25062012700
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: