sobota 30. června 2012

     Zrada.
     Místo snídaně práce!

      Ale tentokrát v tom služka nejela, protože pro nás přišly Míša s Ivou, ale moc bych se nedivil, kdyby šlo o služčin stupidní nápad, protože ta čúza si klidně odjela na mezinárodní film festival a mě ponechala osudu svému, bohužel tomu s náhradním programem.

     Co je sakra tak těžkého na tom chudáčka koníčka úplně odstavit od práce a nechat ho být? Zajistit mu pouze snídani a večeři?

     Kam se poděl model „týdenní pobyt u Hanky s plnou penzí“?

     Ale faktem je, že dneska se žádný dril nekonal, protože jsme s Amíkem museli na jízdárnu, kde naštěstí žádná služka nestála a nebuzerovala. Tedy mě, protože Amík s majitelkou výcviku podrobeni byli, zatímco na mě nikdo žádné trapné povely nevykřikoval.

     Hlavně jsme si práci odbyli hned dopoledne, a to než vypukla zběsilá vedra. Služce se nedá upřít, že s počasím měla naprostou pravdu, protože v tomhle by na závodech head-shaker Amík umřel, teploty lezly do rekordních hodnot až do pozdního odpoledne. Ještěže bez nás, protože služka už včera poprosila holky, aby nás po ježdění zastrčily do stáje, že nasekané trávy ze včerejška je tam ještě dost, a na pastvinu aby nás odvedly až večer.

     A tak to má být!

     Váš chudáček koníček 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: