pátek 6. července 2012

     Post apokalypsa kontrolu po ránu jako první provedla Klárka, kterou samozřejmě naverbovala služka, jakože jestli prý po té spoušti máme všechny čtyři nohy a tak.

      Samozřejmě že máme. Ono na menším počtu končetin by se běhalo blbě, o vyhazování a kopání nemluvě, takže v tomhle směru může služka zůstat klidná. A bouře nás nijak nepoznamenala, takže když Klárka přišla na kontrolu, ožírali jsme višně a všechno nám bylo ukradené.

     Místo majitelky Amíka se snídaněmi dorazily Míša s Nikčou, a že snídaně se bude konat doma, že nejdřív práce. Ale jako s holkama se pracuje dobře, protože ty na manýry typu „přistavovat“ a „uvolňovat“ a „hřbetem zabrat“ v terénu kašlou, což je správný přístup, který oceňujeme! A vycházku jsme si fakt užili, zacválali jsme si a bylo to fajn, protože nikde není tvrdo a mokrá tráva je chudinkám nožičkám velmi příjemná.

     A hlavně jsme po práci směli zůstat ve stáji, v chládku, protože dusno venku bylo hlavně pro Amíka nesnesitelné, takže jsme si snídani a svačinu sežrali v klidu a bez náletů protivného hmyzu.

     V tomhle směru by služka mohla na dovolené zůstat klidně až do konce sezóny, protože tenhle pracovní model nemá chybu. Tak ještě kdyby se nás někdo zastal a dotáhl nápad do zdárného konce!

     Váš chudáček koníček 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: