čtvrtek 12. července 2012

     Paráda.
     Služka stále ještě nemá dopravu, na děpoltovické závody, přesunuté ze soboty na pondělí, a protože naděje je téměř nulová, vyfasoval jsem volno i dnes.

     Super!

     Tedy ne, že by mě kopyta bolela, nebo tak něco, protože i dnes jsme měli s Amíkem veselou a hravou. Ale kdo by neměl, v tak výtečné situaci? Nemuset jít pod sedlo je přece životně nutné řádně oslavit.

     I když Amík je na tom podstatně lépe, protože má volno třetí den v kuse. Což není fér, ale s tím nic nenadělám. Chci také takovou majitelku, která teď, když nemá k ruce ani Ivu, ani Míšu, jezdit vůbec nejde. Proč tohle nedělá i služka? Přece k nám na pastvinu je to kilometr chůze, ke stáji, od stáje to samé, ušetřila by si spoustu času, kdyby se na ježdění vybodla, a já bych měl absolutní klid.

     A tentokrát nám višně služka nesežrala, na rozdíl od včerejška. Včera totiž v rámci údržby ohrad zašla i ke stromu, a že nám přinese úplatky, akorát že než sešla úplně dolů k vodě, tak to sežrala ona sama, protože je úplně blbá.

     Během večeře nás buzerovala, že máme hltat, protože se zatmělo a vypadalo to na pořádnou bouřku, ale obešlo nás to obloukem. Hlavně že stresovala, trubka, jak se pak má chudáček koníček vedle ní v klidu nadlabat?

     A sahat na mě také nemusela, jakože co moje nálevka a kopyta a tak. Já k tomuhle nápovědu nepotřebuju, vím sám moc dobře, jak se cítím, a jako zakazovat mi se s Amíkem pošťuchovat a kopat po sobě, na to fakt nemá právo.

     Je blbá.

     Váš chudáček koníček

P1460254
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: