pátek 20. července 2012

     Jsem otřesen.

     Jízdárna fakt vyschla. A vyschla fest, i služka dnes byla šokována povrchem, protože takhle naprosto precizně vyfoukaný a udusaný povrch jsme na ní snad ještě neměli. Přívalové lijáky posloužily nemlich stejně jako válec, takže piliny se štěpkou jsou stlačené, pod dvounohými se dokonce vůbec neboří a je to naprosto geniálně pružné, úplně si říkající o skákání.

     Jenomže!
     Jenomže já včera dřel, a dřel jsem i v úterý. Dva výstupy hory spojené s cváláním už se dají kategorizovat coby těžká práce, a služka si toho byla vědoma, a bylo na ní vidět, jak obrovský vnitřní souboj svádí.

     Využít povrchu jízdárny, na úkor chudáčka koníčka? Ano nebo ne?

     Vyměkla. Nechala mě být. Jako pod děti jsem musel, protože kyselinu mléčnou je nutné vstřebávat nejen po závodech, ale nic úderného či náročného jsem neabsolvoval. Akorát jsem nevychytal práci pod Adélkou, protože jsem kopíroval Amíka. Náš klus tudíž připomínal usínání za pochodu, takže jsme zadkem orali oba, a kdykoliv jsme byli daleko od služky, klimbali jsme. A to nebylo dobře, protože služka poslala Natálku pro půlovací řemínek a že prý vyzkoušíme přiježďovat, protože v srpnu jsou military a pokud nic jiného nebude, pojedu na ně taky.

     Proč sakra zrovna já?
     Ale budiž mi útěchou, že služka se sakra nadřela, než ze mě vydobyla zapojení hřbetu, protože po náročném týdnu jsem se s aktivní spoluprací fakt nepřetrnul.

     Amíka si nejdřív rozdělily Natálka s Anetkou, protože už se jim stýskalo, a poté na něho sedla Iva, která je po operaci zubu a vypadá, jak kdyby ji doma mlátili. Frost z jejího oteklého obličeje nejdříve podezříval mě s Amíkem, což bylo naprosto sprosté a neomalené obvinění, za které by se nám měl okamžitě omluvit!, a rozštípla to sama Iva, když coby viníka označila služku.

     A Iva si s Amíkem zaskákala, protože neodolala. A všichni vypadali spokojeně, tedy kromě služky, protože té bylo jasné, že případný pokus o skákání bych jí bez váhání odfláknul.

     Takže tak úplně blbá nebude.

     Váš chudáček koníček


P1460345 
P1460354 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:
odpovědětodpovědět Gravatar

chvala Finecka

29.07.2012 8:55:5329.07.2012 8:55:53 yudethayudetha ---.eurosignal.cz

Fine, ty vypadas ale dobre, takovy pri tele. Uplny hunter! Abys to neprehnal a nechteli te honit nekde po Hubertech, bacha na to!