sobota 21. července 2012

     Kdepak. Je blbá. 
     A ne málo.
     Odjela zase pryč, služka, a zase mě ponechala osudu.

     A také Ivě, kterou pověřila rolí záskoku, a to pro oba dva, jak pro mě, tak i pro Amíka, protože i jeho majitelka během víkendu nebude.

     No nejsme my chudáci?

     A jako mohla být psina, kdyby ovšem včera Frost nezměnil služčiny plány. Služka už měla nachystané stěhování, jakože přesun nás dvou na Amíkovu zimní pastvinu, jenomže zpráva o navážení balíků sena ji postavila před dilema, týkajícího se faktu, že během navážení bude nutné rozebrat dřevěnou ohradu. A to může znamenat úspěšné útočné nájezdy na naše pozemky, ze strany stád od sousedů, protože vinou sucha je travin opravdu málo.

     A prý teď babo raď, když všechno bylo nachystané. A tak rozhodnul Frost, který hodil korunou a padla bažantnice, takže jsme místo na vojtěšku šupajdili zpátky k bažantnici, což nebylo fér.

     Protože co jiného by bylo lepší, než se pěkně přežrat, eventuálně přichvátit, během služčiny nepřítomnosti?
     Když už si trubka může odjíždět, tak ať má pořádné stresy. Za trest!

      A aby stresů náhodou nebylo málo, přehnala se nad námi monstrózní bouře, takový jakože skorože konec světa. Takže stromy napadané v ohradě, plná vana dešťové vody, zrovna když služka s Frostem nahoru navozili zásobu na celý týden, a samozřejmě totálně, ale totálně vyplavená jízdárna.

      No jestli my nejsme klikaři, tak už fakt nevím!

     Váš chudáček koníček 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: