pátek 10. srpna 2012

     Krize.
     Naprosto nepochopitelně se dvounohým podařilo sehnat dopravu na zítra.

     A nemusím doufám dodávat, jak extrémně jsme z této zkušenosti „nadšeni“. Dojetím jsme pomalu plakali!

     I když já de facto plakal, protože levé chudinku očičko mám zarudlé, což se služce pranic nelíbilo. Ačkoliv já bych se klidně vsadil, že na narušení chudinky očička měla podíl i ona, protože mi do něho minimálně pět minut intenzivně zírala, a určitě není třeba dodávat, co tohle udělá s psychickou i fyzickou schránkou chudáčka koníčka.

     Ale tak neumřel jsem. Docela škoda, protože jsme museli na jízdárnu, která i přes včerejší přeháňku neutrpěla žádnou vážnou újmu. Začátek práce se tvářil vstřícně, protože jsme pracovali výhradně v kroku, kvůli holčině, která ještě nemá podepsaný papír od rodičů, a po přestávce jsme klusali, jakože aby se neřeklo, protože ani jeden z nás se do toho nehnal. De facto jsme po sobě nejdřív oba pokukovali, s tím, že tedy až ten druhý začne klusat, tak se ten první tedy jakože připojí, ale ani jeden z nás nechtěl začít. A to nebyl úplně optimální taktický tah, protože jsme tím rozpumpovali dozor, který holčičkám přidělil pomůcku, a to nebylo fér.

     Proč hned tak brutálně, na nás?
     Hlavně na mě, protože já tu větvičku uviděl a málem jsem umřel. Nehledě na fakt, že jsme se stejně v tempu nepřetrhli, protože dneska prostě nebyla na práci vhodná konstelace hvězd.

     Akorát že pak si sedly služka s Ivou a bylo po hehe, protože nastala fáze uvolňování a posléze skákání. Tak jako já se snažil, dnes jsem ani jednou nepřidupnul, a ve dvou případech jsem odskočil, i když služka zaspala, a bylo to vtipné, jak se mi panicky omlouvala a chválila mě, zatímco já se strategicky blížil k nejbližšímu křoví, páč vidina něco urvat a sežrat byla velmi reálná. A nebila mě za to, což od ní bylo milé. I kolega Amík se choval slušně, a přestože mu kolmák u řeky dvakrát nevyšel, podařilo se nakonec nájezd vypilovat do dokonalosti, a mohli jsme konečně jít do stáje na večeři.

     Za obligátního komentáře holčiček, že tentokrát už skákání fakt vyfotily, což služku hlasitě rozesmálo, a že prý se uvidí, kolik fotek zase bude těsně před odskokem a kolik po doskoku.

     Ale ona se furt vytahuje, protože je blbá.

     Váš chudáček koníček

P1460669

P1460674
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: