pondělí 13. srpna 2012

     Udeřila vedra, ale naštěstí je pondělí po závodech, takže hrozba jízdárny ve vzduchu nevisela.
     Ale i tak jsme v lehké nejistotě byli, protože u dvounohých nikdy nevíte, jaký amok je popadne.

     Ráno a snídání proběhlo v režii majitelky Amíka a odpoledne přifuněla služka.

     A spolu s ní opět švestky, protože je prý nestíhá požírat, a jak jsou už některé náchylné ke zkáze, dostali jsme je my, což nemá chybu. Překvapivě je bral útokem i Amík, který by si jich ve stáji ani nevšimnul, a to se mi zrovna moc nehodilo, protože jich tím pádem na mě zbyla pouze polovina.

     Mám těžký život.

     Služka si od včerejška stěžuje, že ji všechno bolí, jakože svaly a tak, protože jenom v rámci prohlídek crossu po svých v sobotu našlapala přes tři kilometry, což se u netrénovaného organismu projeví. A zkoušela zjišťovat, jestli třeba nejsme přetažení i my dva, ale když nás pak viděla, jak se honíme a kopeme po sobě, starost o naši fyzickou schránku přehodnotila. Což z naší strany úplně taktické nebylo, což jsme bohužel zjistili pozdě.

     Služka si za mohutného skuhrání a nadávání zkontrolovala všechny ploty, tedy i ten úplně nahoře, a způsobila na třetí terase hromadnou dopravní nehodu, během které se ve vysoké trávě navzájem pošlapaly srnky. A zde bych rád podotkl, že kdyby služka nebyla potvora lakomá a pustila by nás i úplně nahoru, mohla už být tráva z části sežraná a k srnčímu karambolu by nikdy nedošlo.

     Takže za to vlastně může ona a její trapné výmluvy, že nám šetří pastvinu na podzim.

     Je blbá.

     Váš chudáček koníček

 

P1460739




(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: