pondělí 20. srpna 2012

     Tradiční pondělní prima fajn nedoceněné volno.
     Proč není takových víc?
     Bez služky?

     I když služka dorazila, byť poměrně pozdě večer, což výjimečně nebylo z její strany v pořádku, neboť dnes mohla klidně přijít dříve. Protože když už tedy máme mít v pondělí pozávodní volno a nehrozí tudíž žádná práce, tak by ze zákona měli chodit nakrmit dřív! A ne, že tam s Amíkem budeme jako dvě trubky čekat u lanka, kdy se jakože její milost služka uráčí přijít.

     Samozřejmě dorazila s příchodem šera, a to už jsme byli téměř na pokraji sil, co se týče hladu. Takhle dlouho čekat na kýbl s jádrem, hrůza!

     Služku doprovázel Frost, a když pak spolu obcházeli ohradu a děsně se divili, že jsou všude naše bobky a že tudíž nebyl úplně nejlepší nápad přijít v civilním oblečení, podařilo se Amíkovi vniknout do mého žracího prostoru a prohodili jsme si pozice. Jakože já šel k jeho plachtě, kde byly zbytky kyselého ječmene, který já nežeru, zatímco on se cpal mým ovsem s vojtěškou, olejem a řepnými řízky. A jediným, komu výměna nepřišla v pořádku, byla samozřejmě služka, která naši akci trapně zmerčila už z dálky a notně zrychlila tempo, aby obnovila původní zasedací pořádek.

     Samozřejmě s hromadou blbých keců, ale to jí je podobné.

     Naštěstí si všimla, že plachta na Amíkově senu je plná dešťové vody, a že by tudíž mohlo dojít k jejímu sesunutí z balíků, takže pak ještě s Frostem nabírali vodu kýblem a vylévali ji pryč. A co hlavně, jablka spadaná ze stromu házeli po nás, což nemělo chybu, protože tam rostou nejlepší jablka široko daleko.

     Akorát bych jich mohlo být víc.

     Váš chudáček koníček

P1460740
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: