čtvrtek 30. srpna 2012

     Drzost a neomalenost mé služby přestává být únosná.
     Jak si ta čúza vůbec může dovolit vyslovit domněnku, že hnusné počasí jsem si zařídil já, abych nemusel pod sedlo sám?

     Protože to je sprostá lež. Faktem je, že přeháňky spojené s přívalovými dešti byly v očekávání, protože nic jiného nás před jízdárnou neochrání (tedy pokud služka s Ivou nedostanou rozum, ale v to už prakticky nedoufáme, takového štěstí se nejspíš nedožijeme).

     Ale abych za lijáky dostal natvrdo vynadáno? To prostě přehnala!

     A nejen to, protože závažnými delikty pokračovala až do večera. Nevím, co tak strašného jsem Ivě provedl, že na mě zase a znovu sprostě žalovala. Je snad něco špatného na snaze nechtít zůstat ve žrací ohrádce, když už mě snídaně přestane bavit?

     Samozřejmě že není!
     A tak jsem prostě šel, skrz směšný služčin provázek, a že se do něho Ivě zapletla ruka a spálil jí dlaň a loket a předloktí a kýhovýra já nevím, co všechno, to fakt není můj problém. Nutil ji snad někdo, aby tam strkala pracky?

     Bohužel služka se v případě Ivy chová naprosto irelevantně. Místo aby mě politovala a pochopila hloubi mého traumatu, připochodovala na večerní krmení s nemálo ďábelským úšklebkem, a v době mé konzumace okolo mě spolu s Ivou natáhly takové to lanko, co v něm může být proud. Může je adekvátní výraz, protože i když jej napojily do elektrického plotu, lanko se tvářilo netečně, a služka marně přemlouvala Ivu a děti, aby si cvičně sáhly.

     Nepomohla ani jinak velmi fungující naslibovaná kulatá lízátka.

     Že v lanku elektrika skutečně byla, jsem naštěstí zjistil později než služka, protože první prdu ve velmi mokrém počasí schytala ona, a to pokusem sáhnout na něj izolovaným drátem. Její reakce všechny okolo náležitě pobavila, což bylo plně v pořádku, akorát že dav čekatelů se poté nahromadil kolem mě a pro změnu číhal, kdy k blízkému kontaktu dojde mezi mnou a lankem. Jako jisté podezření jsem pojal, protože pršelo a voda leccos naznačí, ale bohužel jsem nebyl obezřetný natolik, abych se lanka nedotkl nosem. A pakliže od služky vyletěla jiskra, tak já předvedl ohňostroj, a co ještě hůř, všichni se mi hlasitě smáli a Iva mi naprosto hnusně strouhala mrkvičku.

     Přicházím o zbytky iluzí, co se týče dvounohých. Tyrani jsou, nic jiného! A jestli si služka myslí, že se budu zase chovat slušně, tak to tedy nebudu. Po dnešku tuplem!

     Váš chudáček koníček 

P1460965

P1460963
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: