středa 5. září 2012

     Středa bez jízdárny… Hodně divné, že ano?
     Notabene když je zase o něco málo sušší. Bohužel, protože počasí evidentně nepochopilo, o co nám jde.

     Ale tak v žádném případě si nestěžuji! Ba naopak, protože od rána bylo velmi příjemně. Ještě kdyby jistá fuj služka pochopila, že je plně žádoucí, aby znovu otevřela pastvinu na poslední terase, místo hloupých keců, že ani omylem, protože bychom na plánovaných závodech shazovali bidla břichem.

     Co je tohle za pitomý argument?

     Notabene poté, co si služka přeměřila včerejší skákání, aby s překvapením zjistila, že to bylo ještě o čtyři čísla vyšší než se domnívala, že by to možná i mohlo být tolik. Šmrdlal jsem snad něco břichem?

     Je blbá.

     A nic nám nedopřeje.

     A ještě přišla pozdě, s večeří!

     Ale zase spolu s kýblem přinesla mrkev, což je od ní milé, protože než ona aby nahoru vynesla cokoliv navíc, tak si radši nechá koleno vrtat. A strašně remcala, když měnila vodu, že bychom se jakože mohli laskavě naučit plivat trávu a jádro mimo vanu, že tohle je plýtvání vodou.

     Jaké plýtvání, sakra?
     Přece když se do vody naplive, tak se nalije jiná, ne? Jako to dělá majitelka Amíka, kterou manévry s vodou nevzrušují, na rozdíl od služky, která vyvádí kvůli každému litru. Nedej bože, když s napětím čekáme nad vodou starou dva dny a pohledem naznačujeme, že chceme právě tu, která je čerstvě přivezená v kanystrech.

     Pak bývá služka i dost vulgární. Přitom ona tu vodu nepije, takže ví prd, jak se cítíme my.

     Máme fakt těžké životy, i ve dnech volna.

     Váš chudáček koníček

P1470026
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: