pátek 7. září 2012

     Volný pátek.

     Popravdě si nepamatuji, kdy naposledy jsme měli volný pátek, tedy pokud nepočítám bebíčka a jiné výjimečné situace. Tento fakt by se měl někam zapsat velkými písmeny, protože tohohle se v sezóně hned tak nedočkáme. Plus skutečnost, že jsem celý boží den neviděl služku, protože tu odvála práce do jiného města.

     Vedra nabírají na intenzitě, což není úplně normální, protože už je přece září, ale já jsem svým způsobem rád, protože se mi tím odkládá akce „veterinář“ a „to se vyřízne“, což se týká boláku na mém břiše. Tedy ne, že bych ho tam neměl, v dřívějších dobách, ale letos si ho rozkopávám extrémně, a když už nefunguje ani višňák, rozhodla služka, že na mě toho doktora fakt poštve, ale až bude chladno, aby mi do stehů nelezly mouchy.

     No nevím, jestli má smysl si přát, aby žádné chladno nepřišlo, protože služka je schopná svou analýzu přehodnotit a doktora na mě poštvat stůj co stůj, protože ona je na tohle úchylná.

     Každopádně odpoledne dorazila s večeřemi Iva a od ní žádné sado-maso nehrozí, takže jsme si nacpali pupky a bylo nám dobře. A ani jsem Ivu nepřeválcoval nebo tak něco, protože jsem hodný a šikovný kluk (kterému by se vůbec, ale vůbec nic z břicha řezat nemělo, a to ani sarkoidy).

     Váš chudáček koníček  

P1470024 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: