úterý 11. září 2012

     Služka mě pozdravila souslovím „ahoj, kočičko!“
     Nedokážu to s přesností specifikovat, ale něco je špatně.

     A rozhodně v tom nehraje roli má transformace v jiný organismus, protože na takové pitomosti už jsem fakt starý.

     To spíš služce by měli nařídit detoxikaci. Anebo ubrat práci, aby se jí vrátily funkce smyslů. Anebo ještě lépe, přidat práci, protože přesně to dělává ona nám, když se dle jejích měřítek chováme nepřiměřeně.

     Navíc přišla pozdě. Jak je možné, že majitelka Amíka ranní krmení zvládá v rozsahu dvou hodin, zatímco na služku odpoledne čekáme dvojnásobek času? A jako přestalo nás to bavit, takže jsme místo zevlování u vchodu a vyhlížení její milosti služky šli hypnotizovat vchod na poslední terasu, v mylné naději, že se třeba otevře.

     Když už toho není schopná moje služka!

     Přece už je září, sakra, tak proč nahoru nesmíme? Kecy a výmluvy, že je letní počasí a že vršek se nám bude hodit, až bude hnusně, na udržování tělesné teploty, mě fakt nedojímají, protože jsou typickou ukázkou neochoty dvounohých akceptovat naše potřeby.

     Máme těžký život.

     Ale tak aspoň že přišla, navečer, protože taky třeba mohla úplně nepřijít. Akorát že v mé večeři bylo něco divného, což je další znak nespravedlnosti života, protože zásadně a pouze jen v mé večeři bývá něco divného, zatímco ta Amíkova je vždy v pořádku. Takže jsem se k večeři odmítavě postavil zadkem, a když se služka vrátila z kontroly ohrad, tak na mě byla vulgární. A nedokázala pochopit, že pouze dbám na instinkty, prověřené mnoha stoletími, kdy existujeme.

     Ale jako sežral jsem to. Naházela mi tam jablka, která byla nutná vybrat, a jak jsem si do jádra s řízky a vojtěškou naplival jablečnou šťávu, tak už se to žrát dalo. Ale to nic nemění na faktu, že by se nad svým chováním služka měla zatraceně zamyslet!

     Váš chudáček koníček (kočička)

P1470022 
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: