pondělí 15. října 2012

     Pořád se mám skvěle.
     I v pondělí.

     Klárka se o mně stará jako o vlastního a zatím na mě nežaluje. I když ono každé žalování vztahující se ke mně je vždy prachbídná lež, protože já jsem vždycky hodnej kluk, akorát že dvounozí si většinu mých činů interpretují špatně.

     Ale oni nechápou, jak těžký život má každý chudáček koníček. Že je bezpodmínečně nutné být neustále ve střehu, což je vyčerpávající. I že vše má svůj smysl a účel.

     Přece když rozšlápnu kýbl, tak to není jen tak! Kromě nezvratné skutečnosti, že rozhodně nejde o vandalismus, jak bývám křivě nařčen, by měli dvounozí brát v potaz samotný fakt, že ono to není jen tak, rozšlápnout kýbl! Protože pokud vám ta věc nemá sežrat chudinku nožičku, musíte nutnou sebeobranu provádět naprosto bleskově a precizně, aby nedošlo k vaší úhoně, a když se k tomu připočte další útok, byť ze strany dvounohých, tak to máme dvojnásobně náročné, pokud vůbec chceme přežít!

     Nemluvě o faktu, že v dané situaci je pro dvounohé nějaký kýbl, který ještě k tomu žere Finy, důležitější a vzácnější, než chudáček koníček, který se pouze a jen brání.

     Ale já jsem statečný kluk a se vším se dokáži vyrovnat. Zatím.

     Služka naštěstí hákuje pořádných pár kilometrů odtud, takže si užívám volna a svobody, a tak to má být.

     Váš chudáček koníček 


(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: