neděle 28. února 2010

Mrkev a banán.

Ale tak furt lepší než vůbec nic. Jakože od služky. A banán byl úplně, ale úplně celý pro mě!

Oteplení nám dělá vrásky. Tedy ani ne tak nám, jako spíš Klárce. Chováme se k ní nehezky, protože chceme být pořád venku, zatímco ona nás nutí na noc chodit do přístřešku. Nejsnadnějším řešením by bylo sundat koberce a nechat nám přístřešky volně přístupné, ale co když začne mrznout? A vzhledem k faktu, že teprve dva dny Klárce teče ve stáji voda, a nemusí nosit v kýblech až z baráku přes 200litrů denně, bych rád apeloval na počasí, že letos byla zima pěkná, dlouhá a sněhová, ale že zítra už je BŘEZEN.

Ovšem pokud je počasí tupé stejně jako moje služka, tak mrznout pravděpodobně ještě bude.

Línáme, všichni. I já pouštím chlupy, ale samozřejmě pouze ty dlouhé, protože podšívku si musím podržet minimálně do července (resp. do dne, než na mě služka naběhne se strojkem na ovce a vybije si na mě a mém trauma sadistické sklony). Navíc je důležité pouštět chlupy na služku, aby nejezdila domů čistá, protože ona chlupy nesnáší.

Chudáček koníček Sevík musí denně dřít, aby se pomalu dostal do kondice. Každý den je nucen k deseti minutám na lonži, pouze aby se rozpohyboval a organismus si zvykl na pravidelnou zátěž. Chápete? Deset minut! Nestoudné, nehorázné a krvelačně brutální.

Za služkou jsem chodil, když nosila vodu, byla z toho vyloženě nadšená, když jsem jí potřetí za sebou podrazil nohy. Ale tak já věděl, že má ještě někde jabko! Akorát že čůza místo aby navalila jabko, tak mě začala hladit a muchlovat, a jelikož se její tlak zesiloval, raději jsem zdrhnul, aby mě úplně nevyhladila.

Dvounožcům jaro nesvědčí, a jí dvojnásobně. A to nemluvím o pravděpodobně posledním měsíci u Klárky! Ach jo.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: