úterý 27. listopadu 2012

     Seriál AJETO-SLUŽKA pokračuje.
     Dnešní díl se jmenoval “branka” a vypadal zhruba takto.

     Služka přiklusala zhruba dvě hodiny po naší snídani a místo palice a vrtáku s sebou vlekla samé divné věci, které už nám zašlapávat do bláta nedovolila, a že elektrická lanka už rok přesluhují a tak že nám vymění vchodové lanko za pružinu. Pružina nám přišla velmi zajímavá, protože když ležela na zemi, tak prvních deset minut úplně nejvíc žrala Finy, ale zdaleka ne tolik, jako žrala služku, když se ji pokusila do vchodu namontovat. Protože kladla odpor, a jestli něco služka nesnáší, tak právě kladení odporu.

     Největší bžunda ale nastala, když se služka se zděšením podívala na hodinky, a zjistila, že dle časového rozvrhu by právě teď měla sedat do auta a odjíždět do své nové práce (jestli správně počítám, tak má momentálně tři pracovní poměry). A protože pružina své stanovisko nezměnila a kladla odpor velmi důrazně a výrazně, nezbylo služce nic jiného, než všechno to, co s nadšením a bez váhání před třemi hodinami demontovala, bleskově namontovat zpátky a doufat, že předešlým rozebráním neubrala na funkčnosti. Což si bohužel běžela vyzkoušet, takže naděje případného podzimního výletu mimo prostory pastviny se tímto odkládá.

   
     Hlavně nechápu smysl celé té akce. Rozebrat, pak namontovat zpátky v původní podobě… Ale večeři nám naservírovat stihla, což je jediné její štěstí.

     Váš chudáček koníček

P1480156
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: