středa 28. listopadu 2012

     Seriál AJETO – pokračování akce “VCHOD”.

     Majitelka Amíka služku požádala, jestli by nás služka dnes nenakrmila i ráno. Jako nic proti snídani, jenomže služka není otázka deseti minut, jako v případě návštěvy majitelky Amíka. Protože služka u nás tvrdne několik hodin, neboť je POSEDLÁ, a jak už to u posedlostí bývá, přicházejí zpravidla v době, kdy dvounohým hoří za zadkem.

     Posedlost mít na zimu super ohradu už je poměrně profláklá, akorát že v počtu jedna osoba se toho moc neudělá, což služka není ochotná pochopit, takže to pořád zkouší. I dnešní pokus proběhl v zapáleném nadšení, chyběla už jen dobová hesla typu “Práci a míru čest” a v nasazení ji nebrzdilo ani zhoršující se počasí.

     Akorát ještě kdyby to chápala pružina, protože ta opět služce ukázala, že tudy cesta nevede, a že bez těch speciálních oček, na které Frost v koňo-prodejně poukazoval a které služka odmítla větou “to nebude potřeba”, vzniká nemalé riziko, že z pokusu o otevření bude vyražené oko. Anebo zub, tentokrát bez přičinění Amíka.

     Jsem si jist, že dnešním dnem služka vyčerpala svou sprostonárodní slovní zásobu do úplného dna, a že prý radši měla jít vyměňovat staré lanko za nové, když už má začít sněžit.

     Něco mi říká, že nový vchod hned tak nebude. Minimálně do doby, než se začne prodlužovat denní světlo, protože v počtu jedna blbka milá služka nemá šanci.

     Večeři jsme dostali od Ivy. A přesně vím, kdo ji navedl, aby nám sahala pod deku!

     Váš chudáček koníček

P1480165
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: