středa 29. května 2013

     Do třetice služka místo Klárky.

     Nevím, co tím dvounozí sledují, ale začínám být z této situace nemálo rozhozený, a to možná i lehce víc, než z počasí. Protože to začalo řádit naprosto exemplárně, co se týče dešťových srážek, a pastviny se nám pozvolna proměňují v rašeliniště a rýžová pole.

     Což se mi úplně nelíbí, protože moje šmajdavé chudinky nožičky v hlubokém a rozbláceném chodit nemají, a nejhorší je, že voda se drží už téměř všude, takže klusat na louce znamená brodit, klusat do kopce hrabat a jít z kopce je rytí největšího kalibru.

     A smysl takové práce, byť jde ryze o kondiční záměry, je nemálo kontraproduktivní, jak se služka nechala slyšet. Což samozřejmě plně schvaluji, akorát ještě kdyby se tím laskavě i řídila.

     A přitom nový rok se jevil tak fajnově, sporadické ježdění do přírody v dubnu rozhodně mělo své kouzlo. Nevidím jediný důvod, proč v tomto stylu nepokračovat i nadále, anebo ještě lépe práci z denního menu definitivně vyškrtnout.

     Evidentně jsem už dlouho neměl šlic přes celá záda a tohle je nemilý důsledek.

     Kvůli notně podmáčenému terénu se nevydáváme nikam, kam nemusíme, ale podívat se na služku, jak čistí barely na vodu a nosí vodu novou, když se na ni z nebe lijí další litry a litry, to jsme si nemohli nechat ujít.

     Inu komu není rady, tomu není pomoci.

     Váš chudáček koníček

290520131451

290520131447

290520131450
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: