čtvrtek 6. června 2013

     Pořád nežeru.
     A nehodlám to měnit. Z principu!

     Trenérka nám ráno překopala zasedací pořádek, a tak jsem dostal vlastní výběh spolu s Megy, což bylo fajn. My s s Megy sice moc nemusíme, protože ona vždycky preferovala Amíka a navíc nezapomínám, jak mě kdysi neskutečně vytáčela svými kobylími potřebami kvičet a intezivně močit, kdy většinou a zásadně čurala na gumovou podlahu boxu tak, aby to stříkalo na mě. A já nesnáším, když na mě cokoliv stříká, učitě mi to dělala schválně, aby donutila stájový personál přemístit ji do boxu k Amíkovi, což se jí nakonec povedlo.

     A ve vedlejší ohradě mám čtyři tanky, takže z mé strany naprostá spokojenost, protože mám kolem sebe celkem pět kobylek! A to i přes fakt, že jedna z nich mě pořád nemůže vystát, a během dnešní jízdárenské práce na mě vrhala nenávistné ksichty, což služka okomentovala hláškou „rasová nesnášenlivost“.

     Je fakt blbá.

     Ale jízdárna dnes proběhla v naprostém klidu. Služka respektuje fakt, že doposud jsem pracoval maximálně třikrát týdně, byť v náročnějších terénech, a dnešní lekci jsme strávili ryze uvolňováním v kroku, takže jestli jsem obklusal dvě celistvá kola, bylo to hodně. Akorát pokaždé, když jsme míjeli stojany a bidla, jsem zrychloval, jakože by se mohlo cválat, ale mé návrhy nebyly ze strany dvounodých akceptovány.

     Což není nic nového, ale to už vím dávno.

     A večer jsem spáchal geniální přelud. Ona jak služka všechny skupiny na všech pastvinách chodí v pravidelných intervalech kontrolovat, tak vždycky počítá odzadu, protože takhle se jí pastvina vynořuje zpoza hangáru. A zatímco počet tanků seděl, v druhé ohradě byla pouze ponička a bílej chudáček koníček nikde. Bohužel jsem zrovna v daný moment švihl ocasem do vzduchu a trubka k mé lítosti velmi dobře vidí, takže bliknuvší žíně registrovala a správně usoudila, že asi ležím. Já totiž nebyl ve vysoké trávě vidět, což nemělo chybu, a fakt škoda, že mě prakticky ihned odhalila, protože jinak by vypukl nemálo legrační poplach, že jsem vzal roha. A neměla to hned naprášit trenérce, takovýhle vtip se mi hned tak nepovede.

     Prostě mám těžký život.

     Váš chudáček koníček

PŘELUD

foto A (žádný bílý koník)

060620131521

foto B (je tam!)

060620131522
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: