úterý 25. června 2013

     Poštvala na mě doktora.
     A skutečně nemám jediný důvod služce uvěřit, že to ve skutečnosti bylo naprosto jinak!

     Protože tyhle písničky jsou už fakt ohrané. Jsem znechucen všemi těmi obhajobami, že paní fyzioterapeutka byla objednaná pro nás všechny, jakože pro celkem čtyři pacienty, a že v mém případě služka především a hlavně chtěla vědět, jestli nejsem po třech namáhavých týdnech na Gele bolavý a jestli na mě nespáchala paseku absence ortopedických podkov.

     Nevím, jestli v lidské společnosti existuje nepsaná soutěž o nejdebilnější výmluvy, protože jestli ano, tak služka zcela určitě rok co rok obhajuje vítězství, každopádně já mám o celé záležitosti jasno. Mohla říct rovnou, že na mě cizí lidi štve schválně, aby na mě sahali, protože jakékoliv dotýkání bytostně nesnáším, a ukrývat to do obalu „vyšetření“ mi přijde minimálně sprosté.

     Naštěstí paní doktorka na mě byla hodná. Nesežrala mě, prohlédla mě, namasírovala mě, protože právě to si služka vyžádala, a že prý já bolavý rozhodně nejsem. Tak nevím, jestli jsem se nedopustil zásadní chyby, protože kdyby tahle paní řekla pravý opak, mohl jsem si od dnes válet šunky a být naprosto nejvíc šťastný bez práce chudáček koníček.

     Nicméně na služčinu otázku, jestli po masáži mohu mít čtyři dny volna, protože zítra se určitě pracovat nemá a poté služka odjíždí na dva dny úplně pryč, zaznělo „ano, proč by ne?“

     Paráda!
     A docela se divím, protože normálně by mi služka zajistila náhradní program. Asi na stará kolena vyměkla, že prý nechce trápit tu mou levou stranou, když ještě nemám na zadku ortopedické podkovy, víc, než je bezpodmínečně nutné.

     Tomu říkám korektní přístup!
     Ještě kdyby se toho držela celou sezónu.

     Takže až do pátku pohodička, já se mám!

     Váš chudáček koníček

P1480846
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: