středa 3. července 2013

     A sakra.

     Služka se opět uchýlila ke sprostotám typu „náhradní program“, takže na mě v plné parádě a polní poštvala Ivu s Áčkem a já tudíž musel na vycházku, aniž by se služka ráčila objevit.

     A přitom den tak pěkně začal...

     Na druhou stranu faktem je, že pořád ještě si služka nevyřešila interní problém, jestli mi pod malé děti dávat gogue. Že prý je škoda, když si se mnou dává tu práci, abych nosil hlavu nízko a zapojoval správné krční svalstvo, aby na mě posléze sedlo malé děcko a já mu zvesela dělal jelena, anebo ho šimral ušima pod bradou.

     Na čemž samozřejmě není nic špatného, protože když máte vypilovaný jelení krk, tak se vám bubáci a další útočná havěť monitoruje mnohem lépe, než když k zemi zíráte obloukem. Koneckonců i otěž se snadněji jezdci z rukou vytrhává s jelením krkem, protože tomuto typu krku se velmi špatně klade odpor, a to je přesně to, co já k přežití potřebuji. A co se týče samotného gogue, kdysi jsem jej nosíval pravidelně, jak pod dětmi, tak i pod služkou, zapínala jej v určitých místech terénu, aby se se mnou nemusela prát (většinou když se šlapalo do kopce). Postupem doby jej během terénní práce používala méně a méně, až jej z uzdečky sundala úplně, a jako představa, že bych jej měl znovu nosit, i kdyby jen pod malé děti, mě fakt netěší.

     Co jsem sakra komu provedl tak škaredého? Nechci chodit s trapnými šňůrami, notabene s takovými, které mě budou korigovat v protiútocích. Jelení krk ke mně přece patří, protože pak by trenérka nemohla nahlas zpívat „Jelene, jelene, oči máš zelené“ a služka by byla ochuzena o excelentní pěvecký zážitek (trenérka zpívá zhruba tak kvalitně, jako služka vaří, a z obojího jde fakt strach).

     Naštěstí Iva o gogue nic neví, takže Adélka dostala do ruky otěž bez martingalu, protože i na ten si služka pořád ještě nevzpomněla, že prý někde ho určitě má, protože z Gely si jej určitě přivezla. Ale tak já byl hodný kluk, dneska, a i když jsem se trošku rozutíkal a Adélce trošku lepilo, nechal jsem se bez protestů vzít zpátky, protože na Amíkovi seděla Iva a děsně řvala a hlavně měla v ruce bič, což jsem fakt nechtěl riskovat.

     Navíc vynadáno dostala Áďa, že mi visí v hubě a rycá, takže nějaká spravedlnost přece jen existuje. A gogue fakt nosit nechci!

     Váš chudáček koníček

060720131675
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: