neděle 7. července 2013

     To je nová móda, chodit nám rozdat snídaně se stádem koz za zády?

     A oni si dvounozí opravdu myslí, že když na opačné straně křoví haraší nenažrané bílé soudružky s rohy i bez, že já budu poklidně snídat?

     Tak to asi fakt ne.

     Služčinu hloupou výmluvu, že stádo koz se připojilo k jejímu autu samovolně, nehodlám komentovat, protože je nad slunce jasné, že to spáchala schválně, aby mě mohla děsit. Protože co jiného v neděli dopoledne žere bílé chudáčky koníčky víc než stádo koz?

070720131681

     Naštěstí se služka zachovala alespoň zodpovědně, když už nic jiného, a kozám kýble s našimi snídaněmi nedala, přestože se jich velmi vehementně dožadovaly. Že prý bohatě stačí, že nám rohaté (i bezrohé) soudružky sežraly kostku lizu, po vybrakované týdenní zásobě obilí, kterou měla na pastvině Klárka pro černou a se kterou kozy zatočily naprosto bravurně. A jako docela škoda, že služka s Klárkou nepraktikují tento styl hospodaření, kdy se nechávají zvířata pást na cizím, aby se obstarala sama. Protože to by se nám nesmírně líbilo, potulovat se, jenomže tohle nám nikdy nikdo z nepochopitelných důvodů nedopřeje.

     Tak aspoň že jsem dnes nemusel pod sedlo, protože poté, co mě služka kompletně napatlala višňákem, sebrali s Frostem nářadí, drát a šli se prosekávat džunglí na druhé straně údolí.

     Budeme se totiž stěhovat, tak jen doufám, že i s mou černou kráskou, protože jinak můj život bude ještě příšernější, než je teď.

     Váš chudáček koníček
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: