pondělí 8. července 2013

     Jsem prostě machr.
     A stačilo tak málo!

     Stačilo pět minut pod sedlem a jeden služčin pohled, za nímž následovala věta „on šmajdá... na levou přední...“ a posléze obligátní „jdi s ním na asfalt, zahoď otěže a zaklusej!“

     A tak jsem zaklusal.

     A chvála Stvořiteli, žádné typické „zase na něm vidíš něco neexistujícího, protože jsi paranoidní“ odnikud nepřiletělo a já se mohl postavit doprostřed jízdárny, svěsit pysk a mít od všeho svatý pokoj. Paráda!

     Prostě se mi šmajdání povedlo, jsem na sebe patřičně hrdý. Uvidíme, na jak dlouho to uhraji, protože služka nezapomněla nahlas připomenout, že už dvakrát jsem tohle předvedl den před závody, že ona mě z nich ihned odhlásila a nazítří jsem byl naprosto fit. A že si to mám do soboty dobře rozmyslet, protože jestli tento model aplikuji potřetí, tak mi tu nohu služka utrhne, protože do Loun se nesmírně těší.

     Což není zdravé, příliš se těšit. V Lounech jsem nikdy nestartoval, na rozdíl od Amíka, a že prý tam mají pískové oprácko a obrovské travnaté kolbiště, kde půjde utíkat v tempu. Což zní kladně, protože já trávu moc rád, ale pokud bych měl volit mezi závody a volnem, tak trávu bez váhání oželím, protože jediná skutečně skvělá tráva je taková, která se dá sežrat.

     Amík s nečistým pohybem nevyrukoval, takže ten dnes skákat musel, a evidentně se dobře vyspal, protože vůbec neprudil a do skoků se hrnul jako velká voda. A co absolutně nemělo chybu, byla moje černá kráska, protože i ona chvilku pracovala pod sedlem a poté stála zaparkovaná kousek ode mě, zatímco Amík musel makat.

     Inu, někdy je pobyt na jízdárně příjemný, ale to jsou opravdu výjimečné situace.

     Váš chudáček koníček

1063397_474947239264225_1835746633_n
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: