sobota 13. července 2013

     Jeden by řekl, že po tolika měsících v přítomnosti služky se Frostové naučí, že když se přijde na návštěvu ke chudáčkům koníčkům, tak že se jim něco tuze dobrého přinese. A ne, že se vezme kosa a jde se zlomit ji do plevele, z čehož bude služka určitě zcela jistě nadšená, protože násadu kupovala minulou neděli.

     Ale tak zkusili jsme to, jakože zaujmout a stát se hlavními hvězdami slunečného odpoledne. A ne jednou. Nejdřív jsme se vyřítili z džungle, abychom byli nepřehlédnutelní, a Frost se nás leknul. Poté jsme se vzorně sešikovali u nádrže s vodou a vyzývali ho k rozdávání obsahu z kýblů, ale on s sebou žádné nepřinesl, a dokonce je ani nikde neměl poschovávané. Chápete?

     A zrovna toho si služka chce vzít, tak jen doufám, že to přehodnotí a vdá se za někoho, kdo na kýble zapomínat nebude. Anebo kdo nám přivede mou černou kráskou, i to je vhodné řešení. I když taková mrkev...

     Jak vlastně vypadá mrkev?
     Už ani nevím.

     Protože služka než aby hrábla do regálu a přidala k nákupu kilo mrkve, tak mi jede pro fujtably typu Glukoflex, které já samozřejmě dobrovolně nepozřu, i kdybych byl dvěma až třemi chudinkami nožičkami v hrobě. I když letošek je žní spíš pro její oční sadistické choutky, protože si z Gely přivezla naprosto ultra pitomou úchylku, a to svícení baterkou do oka. Aby prý viděla, jak se chová moje zornička.

     Debilnější výmluvu jsem snad ještě neslyšel. No jak by se asi tak měla chovat moje zornička?

     Aspoň že pod sedlo jsem nemusel, když už z Frosta nic dobrého na zub nevypadlo, a výmluvy, že o naší přítomnosti neměl tušení, neberu, protože prevence není nikdy dost. Co je tak složitého na nošení čehokoliv dobrého po kapsách čistě pro sichr?

     Ono by je také neubylo. Stačí se jenom snažit!

     Váš chudáček koníček

1079172_680941365254594_370674339_n
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: