neděle 14. července 2013

     Chcete vědět vtip dne?

     V Lounech vůbec nebylo tvrdo, na travnatém kolbišti. Naopak bylo měkko až moc, protože i jezdecký oddíl v Lounech se doteď potýká s následky červnové povodně. A že měli echt vyplaveno, bylo nepřehlédnutelné i nyní, kdy je všude takové sucho, že nejde už ani hrabat kopytem do země.

     Že prý po první soutěži museli parkur kompletně přestavět, protože po účastnících zůstávala hluboká orba, a protože ani v tomhle bych já se svými měkkými spěnkami skákat neměl, tak by vlastně služka neměla mít jediný důvod k depresi z neúčasti.

     Jenomže ona je blbá, ale to jsem již myslím psal.

     Navíc přesně tohle chtěla dnes dokázat v plné polní, protože byla nemálo odhodlaná večer v sedm přijet z práce a jít jezdit, jakože se mnou. A jsem nesmírně rád, že to nakonec velmi kladně přehodnotila, protože to poslední, o co jsem stál, bylo se trmácet někam, kde se dá aspoň klusat, když už nic jiného, anebo v horším případě šaškovat na vyprahlé jízdárně a ještě navíc ve stavu sám a opuštěn, protože Amík se podvečerního týrání účastnit neměl.

     Dokonce ani kosu dneska nikdo lámat nepřišel, takže jsme prožili krásný a pohodový den, bez vnějších rušitelů, protože snídaně a večeře se mezi negativní elementy nepočítají.

     Jen tak dál.

     Váš chudáček koníček

120720131695
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: