pátek 19. července 2013

     Nechápu, na co si služka s Ivou hrají, když se zítra nikam nepojede.

     Tedy nemá se jet, protože paní Iva kvůli rozbitému autu nemůže, Jíťa je mimo dosah, a i když služka sehnala auto a možnost zajet si pro vlek, bez řidiče jí to k ničemu nebylo a tak závody odpískala.

     Bohužel způsobem, který se mi pranic nelíbil, protože jsme v něm figurovali já, Amík a barevná bidla.

     Vysvětlete mi někdo zainteresovaný, prosím, proč je nutné trénovat a zároveň poslouchat nářky, že zase nikam nepojedeme, protože se prostě nedaří organizačně utáhnout kompozici aut-vlek-řidič?

     Mohli jsme krásně zůstat ve chládku stáje a příjemně se nudit, místo vopruzu na jízdárně. Ve středu to byla aspoň trošku švanda, protože jsme mohli zlobit Áčkům, ale se služkou žádné veselé orgie páchat nejdou, což není fér.

     On celý můj bílý život není fér. A služka tomu nasazovala korunu velikosti tanku. Trvala na uvolňování natolik striktně, že i ptáci na stromech stáli v pozoru, a že klidně budeme chodit hodinu, že jí je to fuk, když se nikam nejede. A fakt že jo, nepřestávala mě prudit a tak jsem nakonec zabral i hřbetem, a když mě posléze navedla na křížek, jakože skočit, byl jsem ze situace nemálo zmatený. Přece jen doteď když se uvolňovalo takhle do detailu, tak se akorát klusalo a trochu zacválalo, abych aspoň chvíli cválal ve shromáždění, přestože na naší jízdárně tak činím velmi nerad, neboť naše jízdárna je úplně blbá, stejně jako služka, a opravdu mě nezajímá, že za to může velká voda, která dvě třetiny povrchu totálně zrychtovala.

     Prostě se nic nemělo dělat, když se nikam nemělo jet!

     Ale zase na druhou stranu služce se všechny moje skoky líbily, a to jakože hodně. Neměla jedinou výhradu, tedy ke mně, protože k sobě jich má hodně a pokaždé je u toho velmi vulgární, dokonce víc, než když omylem sáhne na ohradník. A pak skákal i Amík a ten ukázal velkou snahu, přestože pro něho a jeho HS je nynější horké a slunečné počasí nekončícím peklem. Notabene když se nesmí chodit ráchat do řeky, protože červnová velká voda mu vinou podmáčených pastvin zadělala na podlomy, a než se úplně vyhojí, je s koupáním utrum.

     Za což jsem jen rád, protože já cákání ledovou vodou bytostně nesnáším, a za sebe doufám, že hlasité vzdychání obou Áček na téma „Ach jo, proč tady nemáme mycák?“ zůstane navždy nevyslyšeno.

     Váš chudáček koníček

P1490258

P1490172
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: